Cam Balkon Müşteri Hizmetleri
menu sol blank
Katlanır Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Etmenler
   CAM BALKON Sık Sorulan Sorular

 Cam Balkon Nedir ?
 Cam Balkon Özellikleri Nelerdir ?
 Neden Cam Balkon ?
 Cam Balkon Nerelerde Kullanılır ?
 Cam Balkon Avantajları Nelerdir ?
 Cam Balkon Yaz - Kış Konforu ?
 Cam Balkon Fiyatları ?
 Cam Balkon'da Emniyet ve Güvenlik ?
Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?
 
  Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?
 
Öncelikle fiyatın ucuz olması değil Cam Balkon u oluşturan parçaların (malzemelerin) her birinin kaliteli ve dayanıklı olması dolayısı ile cam balkon un genelinin kaliteli olması demektir.


En Önemli 1. Etken Kalitesizlikten Kaynaklanan Uygun fiyat ve tek seferlik müşteri mantığı

Günümüzde Cam Balkon Sistemleri'nin fiyatlarının ucuz verilmesinin nedeni parçaların kalite bütünlüğünün olmaması Yani Camların kalitesiz olması, Profillerin kalitesiz oluşu veya diğer aparatların dayanıksızlığıdır. İşte bu nedenlerden ötürü Cam Balkon Sistem lerinin fiyatları düşük olur.

Katlanır Cam Balkon Sistemlerinde fiyatların düşük olmasının başka bir nedeni de Cam Balkon Firmalarının müşterileri ile olan ilişkilerini kısa süreli olarak kurması, sadece satış süreci ile sınırlı kalması garanti sürecinde sorunlar yaşanması. Malzemenin kalitesizliği ile kısa sürede sorunların çıkması bu sayede garanti sürecinde de sorunların yaşanmasına sebebi ile müşteriler ile olan ilişkilerin kısa olması.

Örneğin; Türkiye'nin eski kuruluşlarına benzer isimler ile firma kurup 2-3 yıl içinde uygun fiyattan işleri alıp daha sonra firmayı kapatıp tekrar farklı isim ile piyasada iş yapmaktadırlar. Lütfen bu konuda dikkatli olunuz. Web Sitesi isimlerine aldanmayın Firma isminin web sitesi ismi olmasına veya içinde geçmesine dikkat ediniz yada hakkımızda kısmı ile firmayı tanıtıyor olmasına dikkat ediniz. Firma Profili, Hakkımızda şeklinde başlıklar olur fakat tam firma ünvanı ve isminden bahsedilmez.

Bu önemli açıklamadan sonra etkenleri sıralayacak olursak ; 
 
 
 
 
 
Cam Balkon sol altCam Balkon sag alt
CEPHE CAM BALKON | © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.